רמי פורטיס - מדור פיות

בתאריך: 02-11-2017
פתיחת שערים: 20:30
בשעה: 22:00

רמי פורטיס - מדור פיות

פורטיס

מדור פיות

האנרגיה הפורטיסית החד פעמית

 במופע חדש, להקה חדשה ואלבום חדש

 

רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל.

 

שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף - שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל - ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה.

 

אלבומו החדש "מדור פיות" –שיוצא בימים אלה מציג תמונה חדשה\ישנה של פורטיס: את סך השפעותיו – מהקלאסי לטכנו, לסוג הרוק שהוא ברא לעצמו ועבור כולנו כאבן דרך במוזיקה הישראלית, בשילוב עם השפעות חדשות וקולות חדשים שטרם נשמעו באלבומיו – תוצר של תהליך חקירה ארוך ומעמיק באולפן.

 

את "מדור פיות", בשילוב עם שירים מוכרים מאלבומים קודמים ובהרכב נגנים חדש, יקח פורטיס אל הבמה לסדרת הופעות חדשה, ממנה מובטח שתתרגשו – הן מהיכולת של אחד האנשים הייחודיים בנוף המקומי להמציא עצמו שוב ושוב מחדש, והן, כמובן, גם מאותה אנרגיה פורטיסית על זמנית שכולנו מכירים ואוהבים כל כך.

עומר ג'ו נווה: גיטרות, קולות, קלידים, אלקטרוניקה ובס / גיא פורטיס: גיטרות וקולות / איתן רז: תופים

דני עבר הדני: קלידים, קולות ובס / נעה אילי: צ'לו וקולות

 

מתוך האלבום "מדור פיות" יצאו עד כה שני סינגלים:

הצדפה המהבהבת – https://www.youtube.com/watch?v=qVts18ESNsA

סאניאסי - https://www.youtube.com/watch?v=ggr7FERw3Mw

הערות

רמי פורטיס בהופעה חיה יום חמישי 2.11

מופע רוק עמידה.

כרטיס באתר 105 ש"ח

כרטיס בקופה 120 ש"ח

 

המכירה הסתיימה! תודה! נתראה בהופעות הבאות!

הופעות נוספות

הופעות בית המרזח